RUIJI-REYEE XG-SFP-SR- MM850

3.281,91 ₺
yüksek hızlı 10GBASE-SR veri iletimi için tasarlanmış güçlü bir SFP+ modülüdür. MM (850nm, 300m, LC) özellikleri sayesinde kısa mesafeli fiber optik iletişimde üstün performans sağlar. LC konektörü ile kolay bağlantı imkanı sunan bu modül, hızlı ve güvenilir ağ altyapısı oluşturmak isteyenler için ideal bir tercihtir. XG-SFP-SR-MM850, ağınızın hızını ve verimliliğini artırmak için mükemmel bir çözümdür.!
Kullanmakta olduğunuz cihaz/web tarayıcısı çerezleri desteklemiyor yada bloke ediyor. Sistemin temel özelliklerinden yararlanabilmek için çerez destekleyen bir tarayıcı kullanmalısınız. Çerez politikamız hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız.